دانلود زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Star Wars The Last Jedi 2017 | دانلود زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Star Wars The Last Jedi 2017

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Star Wars The Last Jedi 2017

دانلود زیرنویس فارسی جنگ ستارگان 2017

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Star Wars The Last Jedi 2017

زیرنویس تریلر(Thriller) اضافه شد.

ژانر: اکشن | ماجراجویی | فانتزی
محصول: ایالات متحده آمریکا
ستارگان: Daisy Ridley, Adam Driver, Carrie Fisher
کارگردان: Rian Johnson
نویسندگان: John Boyega ,Oscar Isaac ,Rian Johnson, George Lucas

اطلاعات بیشتر: IMDB

خلاصه داستان فیلم Star Wars The Last Jedi: داستان فیلم جنگ ستارگان 2017 از جایی شروع میشود که فین و پو سفری که در قسمت قبلی شروع کرده بودند را ادامه میدهند و خودشان را برای مبارزه با اولین آماده میکنند. این قسمت در واقع هشتمین قسمت از سری فیلم های جنگ ستارگان میباشد، این فیلم در دنیا طرفداران زیادی دارد مخصوصا آمریکایی ها همیشه استقبال خیلی گرمی از سری فیلم های جنگ ستارگان داشته اند از سری فیلم های جنگ ستارگان به عنوان یکی از موفق‌ترین و تاثیرگذارترین فرانشیزها در صنعت سینما یاد می‌کنند.

لوکاس به سراغ هر استودیو های فیلم ساز که میرفت آنها به دلیل این که هزینه های فیلم زیاد است یا درک چنین داستان پیچیده ای برای مردم سخت است، فیلم نامه او را رد میکردند اما بالاخره او توانست با کمک استودیو فاکس قرن بیستم فیلم خود را در سال 1977 بر روی پرده سینما ببرد. تیم فیلم برداری و بازیگران لوکاس را مسخره میکردند و فیلم او را بچه گانه میخواندند، یا اتمام محدوده زمانی و بودجه 8 میلیون دلاری، هیئت مدیره فاکس قرن بیستم تصمیم گرفتند این فیلم را کنسل کنند این شرایط لوکاس را تا مرز حمله قلبی پیش برد.

اما در نهایت تصمیم گرفتند به او یک فرصت دیگر بدهند، این فیلم در هفته اول پخش 3 میلیون دلار و در آخر آن سال 100 میلیون دلار فروش رفت. با گذشت 40 سال از پخش اولین قسمت جنگ ستارگان، این فیلم هنوز طرفداران زیادی دارد و قسمت جدید آن یعنی  جنگ ستارگان آخرین جدای قرار است در تاریخ 13 دسامبر سال 2017 بر روی پرده سینما برود.

به این مطلب امتیاز دهید.
5 / 0
[ 0 رای ]
بازدید : 9 views بار دسته بندی : زیرنویس فارسی تاريخ : 30 ژانویه 2018 به اشتراک بگذارید :